Şirket profili

Socreat elektronik teknolojisi Limited Hongkong ve anakara, R & D, üretim ve satış akıllı LED Aydınlatmalar, uzmanlaşmış bir teknoloji ortak girişim şirket gibi. "Doğadan geliyor, bizim gelecek yaratmak" anlayışı üzerinde bağlı olarak, biz odak Ar-Ge, üretim ve satış kaliteli her bir güneş Bahçe ışığında, her bir güneş sokak hafif, taşınabilir solar aydınlatma sisteminde vardır.

Socreat hangi oluşturur bir profesyonel Ar- Ge ekibi deneyimli LED sürücü mühendis ve aydınlatma tasarımcıları vardır. Bir katı teknik gücümüz ve zengin ürün tasarımında deneyim ve profesörler ve Xi'an Jiaotong Üniversitesi ve Xi'an Üniversitesi bilim ve teknoloji en iyi ürünleri müşterilerimize uzmanları ile işbirliği.

Yol akıllı Socreat şirket, 2016 yılında resmen şekillendirme anakara marka yönetim sisteminde yeni bir markasıdır. Güneş sokak ışık piyasasının gelişimini önde gelen bu yeni marka bütün dünyada süper star olacak eminiz. Bir lider olarak, ısrar ediyoruz "akıllı aydınlatma, dünyayı ışık uzman", bir yönüyle üzerinde Ar- Ge akıllı aydınlatma ürünleri ve ışık kalitesini artırma tutmak. Bilgelik tarafından daha rahat, daha enerji-verimli, daha yüksek kaliteli bir yaşam ortamı yaratıyor.

Kalite güvencesi

Firmamız gelişmiş test aletleri ve profesyonel ve nitelikli mühendis, kim kesinlikle dahil olmak üzere malzeme alımları tüm süreç kontrol, yordam ve bitmiş ürünler üretmek sahibi. Askeri ürünler sıkı doğrultusunda tüm güvenilirlik testleri vardır. Bizim tamamen UL, CE, FCC, gibi uluslararası standartları talep doğrultusunda RoHS ve benzeri ürünlerdir.

Fabrika turu

Fabrikamız Gushu Bao'An İlçesi hangi elektronik üretim merkezi Çin Shenzhen, yer alır.

Gushu sadece 2 metro istasyonu Shenzhen Havaalanı, ziyaret ettiğiniz için uygundur.

Yani, içinde LED ilgileniyorsanız, lütfen bizi ziyaret çekinmeyin eğer sıcak hoş geldiniz!

Kurumsal Vizyon:

Akıllı aydınlatma lideri olarak.

Kurumsal yönü:

Akıllı aydınlatma, dünyayı ışık konusunda uzman.

Kurumsal anlayışı:

Doğadan geliyor, bizim gelecek yaratmak.

Kurumsal değer:

Müşteriler, çalışanlar, hissedarlar ve iş teklif

ortak bir platform nerede oluşturabilir ve rüyalarını;

saygı ve herkesin yetenek ve yaratıcılık teşvik.